Insert

Insertler ile kampanya ve duyurularınızı herkes bilsin

Insertler, günümüz rekabet ortamında firmaların, kampanya ve ürünlerini müşterilerine en iyi şekilde anlatabilmek için seçtikleri en önemli süreli basılı reklam ürünüdür.
Özellikle satışların arttırılması adına ürün kalitelerinin arttırılması kadar insert basımı da önemlidir. İyi lanse edilemeyen ürün ve kampanyaların diğerlerinden hiçbir farkı yoktur.

Firmalar sürekli yeni ürünlerini piyasaya sürerler. Bu ürünlerin duyurulması satışlar açısından en önemli süreçtir. Bu yüzden kısa aralıklarla insert basımına ihtiyaç duyulmaktadır. Süreli yayınlar olan insertler maliyet olarak ta uygun fiyatlı olmalıdırlar. Daha ekonomik ince gramajlı kağıt seçimi bunun en önemli nedenidir.

Tek yapraklı olabileceği gibi birden çok sayfa insertlerde ihtiyaca yönelik basılabilir. Insertler, ebat olarak A4 (21x29.7 cm) olarak standartlaşmış ve hemen her perakendeciye uygun olarak benimsenmiştir. Yine insertler de benimsenen sayfa sayıları 2 ve üzerine ilave 4'er sayfa olarak üretilmektedir.

Insertler de sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Aynı zamanda fark yaratmak ve düşünülen tasarımdaki konsepte uygun farklı tekniklerde uygulanabilir.Insertte kullanılan kağıt cinsleri standart olarak mat kuşe ya da parlak kuşedir. Gramaj olarak insertte genellikle 80, 90 gr. kağıt tercih edilir.

Matbaa plaza sizin için etkili ve en yaygın basılı reklam ürünü olan insert ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.Insert Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. Matbaa plaza kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Insert Tasarım - Onay - Baskı - Teslimat
Matbaaplaza olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz.

Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo/Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafımızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskıya geçiyor. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo/Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

Matbaaplaza olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.